Skříň S Pos. Dveřmi.(hor.ved.) Feldkirch 9, 226/210

Atraktivní šatní skříň s posuvnými dveřmi Feldkirch 9 vám nabízí spoustu úložného prostoru - a navíc v trendovém provedení! Skříň v... celý popis>
Skříň S Pos. Dveřmi.(hor.ved.) Feldkirch 9
Značka: Möbelix
14 449 Kč
Ověřit dostupnost

Atraktivní šatní skříň s posuvnými dveřmi Feldkirch 9 vám nabízí spoustu úložného prostoru – a navíc v trendovém provedení! Skříň v rozměrech cca 226 x 210 x 62 cm (Š x V x H) s nadčasovým a přímočarým designem, dekor v šedé metalíze a čela v šedém skle zajišťují ve vaší ložnici sofistikovaný vkus. Barevně sladěné kovové lišty, též v šedé metalíze, stylově dotvářejí moderní vzhled.Prostorná šatní skříň za svými dvěma dveřmi nabízí dostatek prostoru pro módu a doplňky. Vnitřní vybavení tvoří dvě šatní tyče a dvě stavitelné police s maximální nosností přibližně 20 kg, které do Vašeho šatníku přinesou okamžitě pořádek.
Exkluzivní produkt můžete získat zrovna tady u nás v rubrice šatní skříně s posuvnými dvěřmi. Pořiďte si ještě ostatní zboží ze zmíněné sekce za super ceny.

Nový kousek Skříň S Pos. Dveřmi.(hor.ved.) Feldkirch 9, 226/210 s pečetí kvality od značky Möbelix k dostání aktuálně za rozumné peníze. Aktuálně stojí u nás 14 449 Kč.