Skříň S Pos. Dveřmi.(hor.ved.) Saigon Grafit, Dub

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Tato třídveřová skříň s posuvnými dveřmi od značky MID.YOU je jednoduchá, elegantní, a zároveň... více informací »
Skříň S Pos. Dveřmi.(hor.ved.) Saigon Grafit
Značka: Möbelix
19 999 Kč
Ověřit dostupnost
Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Tato třídveřová skříň s posuvnými dveřmi od značky MID.YOU je jednoduchá, elegantní, a zároveň...

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Tato třídveřová skříň s posuvnými dveřmi od značky MID.YOU je jednoduchá, elegantní, a zároveň vyzařuje zdrženlivou extravaganci. Má rozměry přibližně 270 x 210 x 64 cm (Š x V x H) a ihned upoutá kontrastem mezi šedou barvou a dřevěným dekorem. Posuvné dveře umožňují snadný přístup do interiéru. Do střední části můžete zavěsit košile, halenky nebo saka na 2 věšákové tyče, aniž by se pokrčily. I poskládané oblečení má své místo, protože díky celkem 2 polohovatelným policím si flexibilně přizpůsobíte interiér svým osobním potřebám. Menší textilie najdou místo v 6 zásuvkách. Vdechněte nový život své ložnici s touto skříní s posuvnými dveřmi! Upozornění: Toto zboží se nenachází v našich prodejnách. Objednat si jej můžete pouze přes e-shop Möbelix nebo na požádání v kamenných obchodech.

Hodně prodávaný výrobek Skříň S Pos. Dveřmi.(hor.ved.) Saigon Grafit, Dub od známé společnosti Möbelix pohodlně dostanete ještě dnes za skvělou cenu! Momentálně k dispozici za 19 999 Kč.