Skříň S Posuvnými Dveřmi Bensheim 361x211cm

Tato moderní skříň od firmy JAMES WOOD dokonale zapadne do každého typu moderní ložnice. Atraktivní vzhled jí dodává provedení... více informací »
Skříň S Posuvnými Dveřmi Bensheim 361x211cm
Značka: Möbelix
27 499 Kč
Ověřit dostupnost
Tato moderní skříň od firmy JAMES WOOD dokonale zapadne do každého typu moderní ložnice. Atraktivní vzhled jí dodává provedení...

Tato moderní skříň od firmy JAMES WOOD dokonale zapadne do každého typu moderní ložnice. Atraktivní vzhled jí dodává provedení v alpské bílé barvě, a také dvě zrcadlové dveře, jejichž otevírání je synchronizované, čímž odhalují vynikající přehled vašeho šatníku.   Skříň o rozměrech 361 x 211 x 62 cm (Š/V/H) za 4 posuvnými dveřmi ukrývá dostatek úložného prostoru a velmi rozmanité možnosti ukládání. K dispozici jsou 4 šatní tyče a 4 nastavitelné police. Skříň proto obsahuje dostatečný prostor pro uložení oblečení, prádla a jiných dalších věcí, které je potřeba uskladnit.   Stouto skříní získáte dostatek prostoru pro oblečení, ložní prádlo a navšechny ostatní věci, které je potřeba uskladnit. Užijte si prostornýšatník v moderním designu! Nejdůležitější informace:  

Tento skvělý kousek Skříň S Posuvnými Dveřmi Bensheim 361x211cm značky Möbelix jednoduše najdete v naší aktuální nabídce ve výprodejové akci. Zrovna teď v akci za 27 499 Kč.