Skříň S Posuvnými Dveřmi Bensheim 361x211cm

Tato moderní skříň od firmy JAMES WOOD dokonale zapadne do každého typu moderní ložnice. Atraktivní vzhled jí dodává provedení v alpské bílé... více informací »
Skříň S Posuvnými Dveřmi Bensheim 361x211cm
Značka: Möbelix
25 499 Kč
Ověřit dostupnost
Tato moderní skříň od firmy JAMES WOOD dokonale zapadne do každého typu moderní ložnice. Atraktivní vzhled jí dodává provedení v alpské bílé...

Tato moderní skříň od firmy JAMES WOOD dokonale zapadne do každého typu moderní ložnice. Atraktivní vzhled jí dodává provedení v alpské bílé barvě, a také dvě zrcadlové dveře, jejichž otevírání je synchronizované, čímž odhalují vynikající přehled vašeho šatníku.   Skříň o rozměrech 361 x 211 x 62 cm (Š/V/H) za 4 posuvnými dveřmi ukrývá dostatek úložného prostoru a velmi rozmanité možnosti ukládání. K dispozici jsou 4 šatní tyče a 4 nastavitelné police. Skříň proto obsahuje dostatečný prostor pro uložení oblečení, prádla a jiných dalších věcí, které je potřeba uskladnit.   Stouto skříní získáte dostatek prostoru pro oblečení, ložní prádlo a navšechny ostatní věci, které je potřeba uskladnit. Užijte si prostornýšatník v moderním designu! Nejdůležitější informace:  
Kvalitní produkt Skříň S Posuvnými Dveřmi lze koupit právě nyní na stránkách v populární sekci šatní skříně s posuvnými dvěřmi! Prozkoumejte parádní produkty ze zmíněné kategorie za akční cenu! Náš sortiment je ale široký, podívejte se taky na další kvalitní produkty od dodavatele Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Žádaný produkt Skříň S Posuvnými Dveřmi Bensheim 361x211cm od kvalitního výrobce Möbelix pohodlně pořídíte zde teď za výborné peníze! V současnosti pořídíte za cenu 25 499 Kč.