Skříň S Posuvnými Dveřmi Feldkirch 4 271/229

Tato atraktivní skříň vyhotovena v dubovém dekoru Wotan má teplý, útulný vzhled a vytváří velmi příjemnou atmosféru v ložnici. Skříň... celý popis>
Skříň S Posuvnými Dveřmi Feldkirch 4 271/229
Značka: Möbelix
14 449 Kč
Ověřit dostupnost

Tato atraktivní skříň vyhotovena v dubovém dekoru Wotan má teplý, útulný vzhled a vytváří velmi příjemnou atmosféru v ložnici. Skříň disponuje dvěma posuvnými dveřmi – jedněmi se zrcadlem. Celkový vnější dojem dotvářejí lištové úchyty v barvě chromu. Za dveřmi se nachází dostatek prostoru se 2 závěsnými tyčemi a 2 policemi na uložení sukní, kalhot, blůzek a triček přehledně a snadno. Nejdůležitější informace: 2 posuvné dveře, 1 se zrcadlem 2 šatní tyče / 2 police rozměry: 271 x 229 x 62 cm (Š / V / H) úchyty: lištové dekor dub Wotan Upozornění: Tento výrobek není sklaZlevněný produkt Skříň S Posuvnými Dveřmi Feldkirch jde pořídit nyní tady na webu ve známé rubrice šatní skříně s posuvnými dvěřmi! Nyní můžete koupit další kusy z této známé rubriky za příznivou cenu!

Akční produkt Skříň S Posuvnými Dveřmi Feldkirch 4 271/229 od kvalitní společnosti Möbelix lze zakoupit zde v bezva akci. V akci za cenu 14 449 Kč.