Skříň S Posuvnými Dveřmi Imperial

Elegantní šatní skříň v moderním dekoru dubu San Remo disponuje třemi posuvnými dveřmi s velkým zrcadlem uprostřed. Vnitřní vybavení nabízí... více informací »
Skříň S Posuvnými Dveřmi Imperial
Značka: Möbelix
17 999 Kč
Ověřit dostupnost
Elegantní šatní skříň v moderním dekoru dubu San Remo disponuje třemi posuvnými dveřmi s velkým zrcadlem uprostřed. Vnitřní vybavení nabízí...

Elegantní šatní skříň v moderním dekoru dubu San Remo disponuje třemi posuvnými dveřmi s velkým zrcadlem uprostřed. Vnitřní vybavení nabízí až 6 polic a 3 šatní tyče, které vám poskytují dostatek prostoru na úschovu vašich věcí. S rozměry 280 x 223 x 65 cm (Š/V/H) se nemusíte starat o nedostatek místa! Ke skříni je možné dokoupit vkládací police 0380012138Horní deska skříně je bez povrchové úpravy, není olaminovaná.Tento kvalitní kousek Skříň S Posuvnými Dveřmi Imperial lze nakoupit bez obtíží tady na stránkách v oblíbené kategorii šatní skříně s posuvnými dvěřmi! Nyní pořídíte parádní produkty ve zmiňované sekci za výhodné peníze.

Ve slevě kus Skříň S Posuvnými Dveřmi Imperial od známé společnosti Möbelix lze nakoupit u nás nyní ve výprodejové akci. Produkt nakoupíte teď u nás za 17 999 Kč.