Skříň S Posuvnými Dveřmi Julia Ii

Šatní skříň s posuvnými dveřmi JULIA II spojuje přímé linie se stylovými akcenty a funkčností, a vytváří tak útulný design pro každodenní... více informací »
Skříň S Posuvnými Dveřmi Julia Ii
Značka: Möbelix
14 999 Kč
Ověřit dostupnost
Šatní skříň s posuvnými dveřmi JULIA II spojuje přímé linie se stylovými akcenty a funkčností, a vytváří tak útulný design pro každodenní...

Šatní skříň s posuvnými dveřmi JULIA II spojuje přímé linie se stylovými akcenty a funkčností, a vytváří tak útulný design pro každodenní použití. Prostorný interiér skříně s přirozenou estetikou: Skříň má rozměry cca 270 x 225 x 60 cm (Š x V x H) a vnáší do vašeho konceptu bydlení klid a pohodu. Byznys outfity, večerní šaty a oblíbené halenky lze přehledně a bez pomačkání zavěsit na tři věšákové tyče. Profitovat můžete také z velkorysého úložného prostoru na třech poličkách. S tloušťkou každé asi 22 mm je lze zatížit až do hmotnosti 5 kg a jsou úhledným řešením pro košile, svetry a ložní prádlo. Dvoje posuvné dveře, namontované na kolejničkách, lze bez námahy přesunout do požadované strany. Z této prostorově úsporné technologie, která upřednostňuje dopad světla, profitují zejména menší ložnice. Kovové, lištové úchyty antracitové barvy dotváří lineární design šatní skříně. Dobře promyšlená funkčnost se pojí s nekomplikovaným, nadčasovým trendovým designem v barvách dub tmavý a champagne. Objevte další ložnicový nábytek ze série JULIA II a vytvořte si svoji individuální atmosféru v ložnici!
Hodně oblíbený výrobek Skříň S Posuvnými Dveřmi Julia Ii jde získat lehce tady u nás v populární rubrice šatní skříně s posuvnými dvěřmi. Nyní získáte ještě ostatní zboží z této populární rubriky za nejlepší ceny!

Tento nejprodávanější produkt Skříň S Posuvnými Dveřmi Julia Ii od kvalitní společnosti Möbelix pohodlně pořídíte bezpečně online pořád výhodně! Nyní pořídíte od 14 999 Kč.