Skřiňka Na Boty Vittoria Z Masivu

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE.Se sérií VITTORIA můžete dát svému vstupnímu prostoru nebo předsíni nový vzhled a vsadit na přirozenost.... více informací »
Skřiňka Na Boty Vittoria Z Masivu
Značka: Möbelix
1 799 Kč
Ověřit dostupnost
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE.Se sérií VITTORIA můžete dát svému vstupnímu prostoru nebo předsíni nový vzhled a vsadit na přirozenost....

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE.Se sérií VITTORIA můžete dát svému vstupnímu prostoru nebo předsíni nový vzhled a vsadit na přirozenost. Protože nový nábytek z jedlového dřeva a dřevěného dekoru přesvědčí nejen svým úžasným designem v přírodní a černé barvě, ale také úložným prostorem a pořádkem. Řada VITTORIA se dokonale hodí do vaší domácnosti, od polic až po šatní lavice. V černé barvě boduje nejen svým skvělým vzhledem s dřevěnými akcenty, ale také úložným prostorem. Ve velké polici o rozměrech cca 67 x 48 x 38 cm (š x v x h) můžete uspořádat své oblíbené páry do 2 otevřených přihrádek, zatím co v 1 zásuvce s ratanovým čelem je místo na drobnosti a sadu na čištění bot. Kromě toho nosnost lavice na boty dosahuje až 120 kg, takže se můžete pohodlně obouvat i v sedě!Tento akční kus Skřiňka Na Boty Vittoria Z Masivu můžete najít ještě tu na našem webu v kategorii botníky a regály! Nyní si můžete koupit ještě podobné produkty z této známé kategorie za akční cenu! Věhlasný výrobce Möbelix představuje skvělé zboží.

Exkluzivní produkt Skřiňka Na Boty Vittoria Z Masivu od výrobce s dlouholetou historií Möbelix je k získání právě teď v naší nabídce v akci. V akci za cenu 1 799 Kč.