Skřiňka Nepal S Lednicí

Tato vestavná skříňka na spotřebiče v dubovém a kašmírovém provedení vytváří v kuchyni útulnou atmosféru a dodává se s odpovídající... celý popis>
Skřiňka Nepal S Lednicí
Značka: Möbelix
12 099 Kč
Ověřit dostupnost

Tato vestavná skříňka na spotřebiče v dubovém a kašmírovém provedení vytváří v kuchyni útulnou atmosféru a dodává se s odpovídající vestavnou chladničkou (třída EEZ A+). Čtyřhvězdičková chladnička je vybavena chladicím prostorem o objemu přibližně 105 litrů a mrazicím prostorem o objemu přibližně 15 litrů. Skříňka o rozměrech cca 60 x 162 x 57 cm (š x v x h) je vyrobena z MDF, má korpus v barvě dub sonoma a přední stranu v barvě kašmír a díky melaminové pryskyřici je odolná proti poškrábání a snadno se čistí. Atraktivní vzhled podtrhují rukojeti z nerezové oceli. Skříňka má dvoje dveře a část pod chladničkou lze využít jako praktický úložný prostor. Oblíbený kousek Skřiňka Nepal S Lednicí lze pořídit nyní na našich stránkách v sekci skřínky pro spotřebiče a pracovní desky! Nyní pořídíte další produkty ze zmíněné rubriky za super peníze! Přední značka Möbelix pro vás vyrábí kvalitní produkty To ale není vše, naše nabídka je široká! Máme v nabídce ovšem další kvalitní zboží od dodavatele Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Nejprodávanější produkt Skřiňka Nepal S Lednicí od společnosti s výborným jménem Möbelix lze zakoupit momentálně ve výprodejové akci. Aktuálně za 12 099 Kč.