skřiňka pod umyvadlo Flandu Bílá

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Vrácení a reklamace zboží Vrácení zboží v zákonné lhůtě do 14 dnů bez udání důvodu proběhne... celý popis>
Skřiňka Pod Umyvadlo Flandu Bílá
Značka: Möbelix
2 199 Kč
Ověřit dostupnost

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Vrácení a reklamace zboží Vrácení zboží v zákonné lhůtě do 14 dnů bez udání důvodu proběhne následovně: zákazník nepoškozené a nepoužité zboží řádně zabalí. Kontaktuje naše zákaznické oddělení shop@moebelix.sk, odkud obdrží prostřednictvím e-mailu ‚vygenerovaný adresní štítek‘ pro zpětné odeslání. Vytištěný štítek zákazník nalepí na balík a odnese na poštu. Pošta balík bezplatně převezme. Poštovné náklady zákazník neplatí, jsou hrazeny v plné výši dodavatelem. Zboží se nepředává na našich prodejnách, nakolik se tam toto zboží nenachází. Reklamace zboží: zákazník kontaktuje naše zákaznické oddělení shop@moebelix.sk kde ho budou pracovnice informovat o dalším postupu.
Tento velmi oblíbený produkt skřiňka pod umyvadlo Flandu je k sehnání v pohodě tady na našich stránkách v oblíbené rubrice skříňky do koupelny. Prozkoumejte ostatní produkty ve zmiňované sekci snadno online! Známá značka Möbelix dlouhodobě vyrábí vysoce kvalitní zboží Udělejte radost sami sobě. U nás vám nabízíme více, mrkněte také na další skvělé zboží od značky Möbelix. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Hodně povedený produkt Skřiňka Pod Umyvadlo Flandu Bílá od značky Möbelix snadno můžete sehnat ještě dnes ve slevě! Zboží pořídíte teď u nás za 2 199 Kč.