Spodní Skříňka Milano

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Skříňka ze série MILANO, Vám umožní optimálně využít i místo vedle umyvadla Její zářivá bílá barva... více informací »
Spodní Skřiňka Milano
Značka: Möbelix
1 399 Kč
Ověřit dostupnost
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Skříňka ze série MILANO, Vám umožní optimálně využít i místo vedle umyvadla Její zářivá bílá barva...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Skříňka ze série MILANO, Vám umožní optimálně využít i místo vedle umyvadla Její zářivá bílá barva v kombinaci s dřevodekorem vnese do Vaší koupelny nádech plný čistoty. Zásuvka ve vrchní části je vhodná pro uložení čistých ručníků či jiných dekoraci. Spodní část je rozdělená na 2 úložné prostory pro ručníky. Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes internet nebo na každé prodejně. Nejprodávanější kousek Spodní Skříňka Milano lze získat v pohodě tady na našem webu ve známé kategorii skříňky do koupelny! Získejte akční kusy z této oblíbené rubriky za nejnižší cenu!

Tento nejprodávanější produkt Spodní Skřiňka Milano od výrobce s mnohaletou tradicí Möbelix pohodlně pořídíte v naší nabídce za báječnou cenu! Právě nyní za skvělou cenu 1 399 Kč.