Spodní Skříňka Turin Šířka 60cm

Tento artikl je k dispozici pouze ONLINE.Tato skříňka pod umyvadlo v bílé barvě v kombinaci s dubem Wotan dodá svěžest a moderní design Vaší... více informací »
Spodní Skříňka Turin Šířka 60cm
Značka: Möbelix
1 999 Kč
Ověřit dostupnost
Tento artikl je k dispozici pouze ONLINE.Tato skříňka pod umyvadlo v bílé barvě v kombinaci s dubem Wotan dodá svěžest a moderní design Vaší...

Tento artikl je k dispozici pouze ONLINE.Tato skříňka pod umyvadlo v bílé barvě v kombinaci s dubem Wotan dodá svěžest a moderní design Vaší koupelně.60x60x30 cm velká skříňka se 2 dveřmi nabízí prostor pro ručníky a kosmetické doplnky.Celkový vzhled dotvářejí mírně rozšířené nohy z pravého dřeva a úchytky z kovu.Doplňte si nábytek ze série Turin dalšími skříňkami. Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes internet nebo na každé prodejně.Tento exkluzivní kousek Spodní Skříňka Turin Šířka máte možnost nakoupit snadno tu na webu ve známé sekci skříňky do koupelny. Připravili jsme pro vás podobné produkty z této kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu. Tím ale naše nabídka nekončí, náš sortiment je ale široký! Prozkoumejte u nás taky další produkty značky Möbelix. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě tento kousek Spodní Skříňka Turin Šířka 60cm od dodavatele kvalitních produktů Möbelix snadno seženete právě nyní na našich stránkách až neuvěřitelně levně! Na našich stránkách za 1 999 Kč.