Sprchový Kout S Černým Profilem

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Dodání je zdarma. Sprchová kabina SKY 3 je samostatně stojící kompletní sprcha, kterou lze namontovat... více informací »
Sprchový Kout S Černým Profilem
Značka: Möbelix
18 499 Kč
Ověřit dostupnost
Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Dodání je zdarma. Sprchová kabina SKY 3 je samostatně stojící kompletní sprcha, kterou lze namontovat...

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Dodání je zdarma. Sprchová kabina SKY 3 je samostatně stojící kompletní sprcha, kterou lze namontovat obzvlášť rychle a snadno. Tato sprcha s rozměry přibližně 120 x 80 x 225 cm (D / Š / V) vám nabízí nejen pohodlnou instalaci – s montážním systémem Quick Line, ale vypadá i mimořádně elegantně. Průhledné dveře a stěny z tvrzeného bezpečnostního skla jsou rámované matnými černými lištami, které jsou dokonale sladěné se sprchovým panelem, třífázovou ruční sprchou a hlavovou sprchou z nerezavějící oceli. Součástí je i bílá vanička a skleněná polička na kosmetiku. Dopřejte si luxusní sprchu s masážními tryskami a velkou hlavovou sprchu! Kompletní sprchový kout SKY 3 zaručuje sprchový zážitek pro dlouhotrvající pocit čistoty a relaxace! Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE, a zároveň je to zboží s doručením formou dropshipping. Co to pro Vás znamená? (Dropshipping) – rychlejší doručení – zboží jde přímo od dodavatele k Vám a ne z našich skladů nebo prodejen, z důvodu, abychom Vám toto zboží mohli nabídnout levněji   Nicméně pokud si budete př&aa Hodně prodávaný produkt máte možnost nakoupit právě nyní tady u nás v rubrice sprchové kabiny. Nyní můžete koupit zlevněné produkty ve zmiňované kategorii za outletovou cenu! Významná značka Möbelix svým zákazníkům dodává vysoce kvalitní sortiment Přesvědčte se sami.

Tento neodolatelný výrobek Sprchový Kout S Černým Profilem od výrobce s mnohaletou tradicí Möbelix získáte aktuálně na webu pořád výhodně. Na našich stránkách za 18 499 Kč.