Sprchový Regál Milano 3 B991737

V tomto regálu ze série MILANO od OMBRA můžete mít sprchový gel, šampon a tělové mléko na dosah s pomocí 2 polic. Na dva háčky... více informací »
Sprchový Regál Milano 3 B991737
Značka: Möbelix
229 Kč
Ověřit dostupnost
V tomto regálu ze série MILANO od OMBRA můžete mít sprchový gel, šampon a tělové mléko na dosah s pomocí 2 polic. Na dva háčky...

V tomto regálu ze série MILANO od OMBRA můžete mít sprchový gel, šampon a tělové mléko na dosah s pomocí 2 polic. Na dva háčky můžete pověsit žínky, kartáče a peelingové pomůcky. Regál o rozměrech cca  24 x 25 x 12 cm (Š / V / H) je vyroben z pochromovaného hliníku a je možné ho zavěsit pomocí přísavek do sprchy, nad vanu nebo umyvadlo. Údržba je velmi jednoduchá, protože voda a vlhkost unikají přes mřížky. Regál vydrž&ia Kvalitní a velmi žádaný kus Sprchový Regál Milano 3 můžete dostat rovnou tu na našich stránkách v oblíbené kategorii ostatní příslušenství do koupelny. Nyní si můžete vybrat zlevněné produkty z této rubriky za akční cenu. V očích zákazníků populární značka Möbelix pro své zákazníky poskytuje top sortiment. Nakupujte výhoděn u nás. U nás vám nabízíme více, mrkněte také na další kvalitní zboží od výrobce Möbelix. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Zcela unikátní kus Sprchový Regál Milano 3 B991737 od skvělého a známého výrobce Möbelix jednoduše můžete najít teď opravdu výhodně. Právě teď za cenu 229 Kč.