Stojací Regál Anni

Parfémy, krémy nebo žiletky, vše má své místo na regálu ANNI z béžového a přírodního dřeva. Regál o rozměru cca 25 x88 x18... více informací »
Stojací Regál Anni
Značka: Möbelix
999 Kč
Ověřit dostupnost
Parfémy, krémy nebo žiletky, vše má své místo na regálu ANNI z béžového a přírodního dřeva. Regál o rozměru cca 25 x88 x18...

Parfémy, krémy nebo žiletky, vše má své místo na regálu ANNI z béžového a přírodního dřeva. Regál o rozměru cca 25 x88 x18 cm (Š x V x H) nabízí dostatek prostoru pro vaše toaletní potřeby a koupací náčiní na 4 přihrádkách. Je vyroben z bambusu, s rámovou základnou – vytváří tak hřejivou atmosféru a styl. Vneste s tímto regálem pořádek a styl i do té nejmenší koupelny!Ve slevě produkt Stojací Regál Anni naleznete nyní na našich stránkách ve známé rubrice regály. Podívejte se na oblíbené produkty ze zmíněné sekce za super ceny! Známý výrobce Möbelix dlouhodobě prodává top zboží. To však není vše, u nás vám nabízíme více! Máme v nabídce však také další vybrané kousky od dodavatele Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě kousek Stojací Regál Anni od výrobce s dlouholetou historií Möbelix najdete právě zde pořád výhodně. Zboží pořídíte teď u nás za 999 Kč.