Stojací Regál Simona Přírodní

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE, a zároveň je to zboží s doručením formou DROPSHIPPING. Co to pro vás znamená?... více informací »
Stojací Regál Simona Přírodní
Značka: Möbelix
6 999 Kč
Ověřit dostupnost
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE, a zároveň je to zboží s doručením formou DROPSHIPPING. Co to pro vás znamená?...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE, a zároveň je to zboží s doručením formou DROPSHIPPING. Co to pro vás znamená? (DROPSHIPPING) – rychlejší doručení – zboží jde přímo od dodavatele k Vám a ne z našich skladů nebo prodejen, z důvodu, abychom Vám toto zboží mohli nabídnout levněji Avšak pokud si budete přát zboží vrátit nebo reklamovat, zboží je nutné poslat dobře zabalené od Vás přímo k dodavateli, jelikož se zboží v našich prodejnách nenachází. ________________________________________ Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce špeditérskou firmou. Kurýr zbož&iacu
Hodně povedený kousek můžete koupit snadno tu na stránkách v rubrice regály. Nyní můžete získat skvělé kousky z této populární rubriky za výprodejovou cenu! To však není vše, u nás vám nabídneme víc! Prozkoumejte u nás taky další prověřené produkty od značky Möbelix. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Žádaný kus Stojací Regál Simona Přírodní od výrobce s dobrým jménem Möbelix lze získat v aktuální nabídce za super cenu. V současnosti pořídíte za cenu 6 999 Kč.