Stolní Lampa George Max. 40 Watt

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE.Tato skvělá stolní lampa v bílé a hnědé barvě boduje trendovým vzhledem v průmyslovém stylu a je určitě... více informací »
Stolní Lampa George Max. 40 Watt
Značka: Möbelix
1 899 Kč
Ověřit dostupnost
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE.Tato skvělá stolní lampa v bílé a hnědé barvě boduje trendovým vzhledem v průmyslovém stylu a je určitě...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE.Tato skvělá stolní lampa v bílé a hnědé barvě boduje trendovým vzhledem v průmyslovém stylu a je určitě lákadlem pro Váš stůl. Přibližně 20 x 40 x 58 cm (Š x H x V) velká stolní lampa z kovu a dřeva se starožitným vzhledem lze snadno a flexibilně nastavit. Dodává se s napájecím kabelem a montážním návodem a je určen pro 1 žárovku E27 (EEZ třída A ++ až E) s maximálním výkonem 40 wattů. Správný zdroj světla najdete i v našem obchodě.Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes e-shop Möbelix.

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Stolní Lampa George Max. 40 Watt s osvědčenou značkou Möbelix můžete pořídit právě teď v naší nabídce extra výhodně! Teď v akci 1 899 Kč.