Stropní Led Svítidlo Fridolin2 17/17cm, 10 Watt

Vneste do svého příbytku styl a eleganci s LED stropním svítidlem, vyrobeným z plastu! Ať už v kuchyni nebo v předsíni - bílé... více informací »
Stropní Led Svítidlo Fridolin2 17/17cm
Značka: Möbelix
429 Kč
Ověřit dostupnost
Vneste do svého příbytku styl a eleganci s LED stropním svítidlem, vyrobeným z plastu! Ať už v kuchyni nebo v předsíni - bílé...

Vneste do svého příbytku styl a eleganci s LED stropním svítidlem, vyrobeným z plastu! Ať už v kuchyni nebo v předsíni – bílé stropní světlo šikovně podtrhne vás interiér a je stmívatelné s třemi stupni. LED stropní svítidlo o rozměrech cca 17 x 17 x 3,6 cm (D x Š x V) je vybaveno 1 x 10 W LED a zútulní váš domov teplým bílým světlem. Vhodným vypínačem stmívače můžete přizpůsobit svítivost své náladě a vytvořit příjemné nebo romantické prostředí. Vychutnejte si brilantní jas stiskem jediného tlačítka s vaším novým stropním svítidlem s 1200 lm! Ve slevě tento produkt Stropní Led Svítidlo Fridolin2 17/17cm, 10 Watt je k získání jednoduše tu na stránkách v rubrice stropní osvětlení! Nyní můžete získat kvalitní produkty z této rubriky za výhodné peníze. U zákazníků oblíbený výrobce Möbelix vám může poskytnout vynikající sortiment. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí! U nás vám nabídneme víc, u nás v nabídce totiž najdete další kvalitní zboží od dodavatele Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Výjimečný produkt Stropní Led Svítidlo Fridolin2 17/17cm, 10 Watt od skvělé a známé značky Möbelix snadno najdete v aktuální nabídce ve výhodné akci. Aktuálně stojí u nás 429 Kč.