Stropní Led Svítidlo Fridolin3 22,5/22,5cm, 15 Watt

Vneste do svého příbytku styl a eleganci s LED stropním svítidlem, vyrobeným z plastu! Ať už v kuchyni nebo v předsíni - bílé... více informací »
Stropní Led Svítidlo Fridolin3 22
Značka: Möbelix
549 Kč
Ověřit dostupnost
Vneste do svého příbytku styl a eleganci s LED stropním svítidlem, vyrobeným z plastu! Ať už v kuchyni nebo v předsíni - bílé...

Vneste do svého příbytku styl a eleganci s LED stropním svítidlem, vyrobeným z plastu! Ať už v kuchyni nebo v předsíni – bílé stropní světlo šikovně podtrhne váš interiér a je stmívatelné s třemi stupni. LED stropní světlo o rozměrech přibližně 22,5 x 22,5 x 3,6 cm (D x Š x V) je vybaveno 1 x 15 W LED a zútulní váš domov teplým bílým světlem. Vhodným vypínačem stmívače můžete přizpůsobit svítivost své náladě a vytvořit příjemné nebo romantické prostředí. Vychutnejte si brilantní jas stiskem jediného tlačítka s vaším novým stropním svítidlem s 1200 lm! Svítidlo má průměrnou životnost přibližně 25 000 hodin a získalo třídu energetické účinnosti A +. Vhodné pouze do interiéru. S certifikátem RoHS. Hodně prodávaný produkt Stropní Led Svítidlo Fridolin3 22,5/22,5cm, najdete taky na našem webu v populární sekci stropní osvětlení. Nyní můžete získat další zboží z této populární kategorie za parádní cenu! Významná značka Möbelix svým zákazníkům dodává skvělý sortiment. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme!

Unikátní a žádaný produkt Stropní Led Svítidlo Fridolin3 22,5/22,5cm, 15 Watt od populární značky Möbelix snadno získáte aktuálně na webu skutečně výhodně! Nyní získáte od 549 Kč.