Stropní Led Svítidlo Lasse, Ø: 22cm, 18 Watt

Stropní LED svítidlo LASSE vnese do vašeho domova vynikající osvětlení. Svítidlo v opálové a bílé barvě je 3násobně spínatelné a... více informací »
Stropní Led Svítidlo Lasse
Značka: Möbelix
499 Kč
Ověřit dostupnost
Stropní LED svítidlo LASSE vnese do vašeho domova vynikající osvětlení. Svítidlo v opálové a bílé barvě je 3násobně spínatelné a...

Stropní LED svítidlo LASSE vnese do vašeho domova vynikající osvětlení. Svítidlo v opálové a bílé barvě je 3násobně spínatelné a překvapí vás teplou, studenou a denní bílou barvou světla. Svou velikostí cca 22 x 1,8 cm (P x V) je toto malé stropní svítidlo vybaveno 1 x 18W LED 
Tento kvalitní produkt můžete koupit pohodlně na našem webu v populární kategorii stropní osvětlení! Podívejte se na skvělé výrobky z této rubriky za výprodejovou cenu. To ovšem není všechno, náš sortiment je ale široký. Máme v nabídce také další kousky od značky Möbelix. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní kousek Stropní Led Svítidlo Lasse, Ø: 22cm, 18 Watt od společnosti s výborným jménem Möbelix najdete tady a teď právě za výhodnou cenu. Zrovna nyní za cenu 499 Kč.