Stropní Led Svítidlo Lasse, Ø: 29,8cm, 24 Watt

Stropní LED svítidlo LASSE vnese do vašeho domova vynikající osvětlení. Svítidlo v opálové a bílé barvě je 3násobně spínatelné a... více informací »
Stropní Led Svítidlo Lasse
Značka: Möbelix
649 Kč
Ověřit dostupnost
Stropní LED svítidlo LASSE vnese do vašeho domova vynikající osvětlení. Svítidlo v opálové a bílé barvě je 3násobně spínatelné a...

Stropní LED svítidlo LASSE vnese do vašeho domova vynikající osvětlení. Svítidlo v opálové a bílé barvě je 3násobně spínatelné a překvapí vás teplou, studenou a denní bílou barvou světla. Svou velikostí cca 29,8 x 1,8 cm (P x V) je toto malé stropní svítidlo vybaveno 1 x 24W LED  Levný produkt Stropní Led Svítidlo Lasse, Ø: 29,8cm, 24 jde sehnat aktuálně na webu v kategorii stropní osvětlení. Najděte si parádní produkty z této populární sekce ve výprodejové akci. To ale není vše, u nás nabízíme více! Máme v nabídce ovšem další prověřené kousky od značky Möbelix. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a oblíbený kus Stropní Led Svítidlo Lasse, Ø: 29,8cm, 24 Watt od kvalitního výrobce Möbelix máte možnost získat v naší internetové nabídce ve výprodejové akci. V současnosti pořídíte za cenu 649 Kč.