Stropní Ventilátor Ugo

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Stropní ventilátor vhodný do místnosti do 12m2 se 3 rychlostmi disponuje i osvětlením které lze napojit na 230... více informací »
Stropní Ventilátor Ugo
Značka: Möbelix
2 599 Kč
Ověřit dostupnost
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Stropní ventilátor vhodný do místnosti do 12m2 se 3 rychlostmi disponuje i osvětlením které lze napojit na 230...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Stropní ventilátor vhodný do místnosti do 12m2 se 3 rychlostmi disponuje i osvětlením které lze napojit na 230 V.Super produkt Stropní Ventilátor Ugo můžete dostat ještě tu umístěný v rubrice stropní ventilátory! Nyní můžete získat podobné produkty ze zmíněné rubriky v akci. Významný dodavatel Möbelix dlouhodobě prodává špičkové produkty Možná ale hledáte něco jiného, máme toho více. Prozkoumejte u nás také další kvalitní zboží od výrobce Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Velmi žádaný výrobek Stropní Ventilátor Ugo od této skvělé značky Möbelix pohodlně získáte zrovna dnes za zcela nejnižší cenu! Nabídka od 2 599 Kč.