Tabule Na Kreslení Easel

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Potřebujete pro vaši ratolest pracovní koutek na kreslení, psaní a hraní s plastelínou? Se setem Easel bude... více informací »
Tabule Na Kreslení Easel
Značka: Möbelix
5 199 Kč
Ověřit dostupnost
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Potřebujete pro vaši ratolest pracovní koutek na kreslení, psaní a hraní s plastelínou? Se setem Easel bude...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Potřebujete pro vaši ratolest pracovní koutek na kreslení, psaní a hraní s plastelínou? Se setem Easel bude radost dítě učit novým dovednostem. Disponuje i tabulí a malou stoličkou pro pohodlnější sezení při práci. Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy, z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Doručení je prostřednictvím spediční firmy. Následně Vás bude o termínu doručení kontaktovat kurýr, aby dohodl přesné datum doručení. Informace o balíku: • Velikost balíčku: ca. 33,8x 50,8x 71,1cm  (d x š x v) • Váha balíčku: ca. 9,5kg Upozornění: Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes e-Neodolatelný produkt máte možnost pořídit bezprostředně na stránkách v oblíbené kategorii hračky pro děti! Máme pro vás oblíbené produkty ve zmíněné kategorii snadno online. To však není všechno, u nás nabízíme více. Prozkoumejte u nás také další prověřené zboží od značky Möbelix. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Věhlasný výrobce Möbelix vám nabízí prvotřídní sortiment.

Tento nejprodávanější kus Tabule Na Kreslení Easel od výrobce se skvělou pověstí Möbelix můžete dostat tady nyní za výhodné peníze! Produkt momentálně prodáváme za 5 199 Kč.