Taburet Peter

Robustní stolička PETER zaujme svou funkčností a rustikálním vzhledem. Je vyrobena z přírodního bambusu, který jí dodává... více informací »
Taburet Peter
Značka: Möbelix
599 Kč
Ověřit dostupnost
Robustní stolička PETER zaujme svou funkčností a rustikálním vzhledem. Je vyrobena z přírodního bambusu, který jí dodává...

Robustní stolička PETER zaujme svou funkčností a rustikálním vzhledem. Je vyrobena z přírodního bambusu, který jí dodává výrazný vzhled. Kombinace židle a schůdků o rozměrech přibližně 43 x 47 x 42,5 cm (Š / V / H) sestává ze dvou stupínků, a může být zatížena až do 120 kg. Na horním povrchu sedadla / stupínku je malý výřez, který se dá použít jako úchytka. Univerzální židle vyrobená z obnovitelné suroviny!Tento velmi oblíbený produkt jde sehnat nyní tady na našem webu ve známé sekci taburety. Získejte další kusy z této známé sekce ve výprodejové akci. To není vše, nebojte, máme toho více! Máme v nabídce také další kousky od výrobce Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Akční a ve slevě produkt Taburet Peter od výrobce s dlouholetou historií Möbelix můžete získat právě v akci. Aktuálně v akci za 599 Kč.