Taburet Seaside

Elegantní taburet v kombinaci barev šedé a černé ve vzhledu kůže, se perfektně hodí k sedací soupravě SEASIDE, jako další... více informací »
Taburet Seaside
Značka: Möbelix
6 499 Kč
Ověřit dostupnost
Elegantní taburet v kombinaci barev šedé a černé ve vzhledu kůže, se perfektně hodí k sedací soupravě SEASIDE, jako další...

Elegantní taburet v kombinaci barev šedé a černé ve vzhledu kůže, se perfektně hodí k sedací soupravě SEASIDE, jako další místo k sezení či jen jako pohodlná podnožka pro vaše unavené nohy. Lze ho využít i jako solitér k odložení drobných věcí, například rozečtené knihy. Díky odpružení a pěnovému jádru vám nabízí skvělý komfort sezení. Upoutá vás i zajímavá kombinace materiálů koženky a mikrovlákna. Kontrast barev vytváří zajímavý celkový dojem. Obohaťte si svůj obývací pokoj s taburetem o rozměrech 97 x 47 x 67 cm (Š x V x H). Poznámka: Látky si můžete vybrat v různých barvách a materiálech v každém Möbelixu na objednávku. Naši poradci se těší na vaši návštěvu!

Hodně prodávaný kousek Taburet Seaside od známého výrobce Möbelix snadno najdete momentálně v naši nabídce za výborné peníze. Ve skvělé akci za 6 499 Kč.