Toaletní Stolek Rennes

Užijte si tento krásný nábytek, který ozdobí váš interiér! Stolek RENNES upoutá na první pohled svojí krásnou zelenou barvou, která je sladěná... více informací »
Toaletní Stolek Rennes
Značka: Möbelix
3 499 Kč
Ověřit dostupnost
Užijte si tento krásný nábytek, který ozdobí váš interiér! Stolek RENNES upoutá na první pohled svojí krásnou zelenou barvou, která je sladěná...

Užijte si tento krásný nábytek, který ozdobí váš interiér! Stolek RENNES upoutá na první pohled svojí krásnou zelenou barvou, která je sladěná s černými nohami a úchytkami. Tento hravý stolek je vhodný jako toaletní stolek v ložnici, příruční stolek v předsíni nebo chodbě, ale lze jej využít i do malého pracovního koutku nebo knihovny. Jeho využití je flexibilní! Stolek RENNES se hodí ať už k bílé nebo barevné stěně a nebude působit rušivě ani v kombinaci s dřevěným, bílým či jinak barevným, moderním i klasickým nábytkem. Kromě zajímavého designu nabízí také vrchní odkládací plochu ať už k umístění zrcadla, kosmetiky, knížek nebo dekorací. Pod vrchní deskou se nachází jedna otevřená složka a zásuvka. Celkové rozměry stolku jsou přibližně 106,5 x 78 x 35,5 cm (Š/V/H). Užijte si tento krásný nábytek u vás doma!

Výjimečný výrobek Toaletní Stolek Rennes s osvědčenou značkou Möbelix snadno najdete tady a teď právě za výborné peníze! Za bezkonkureční cenu 3 499 Kč.