Třídveřová Šatní Skříň Includo, Písková / Dub

Skříň s posuvnými dveřmi INCLUDO v elegantní pískové barvěs prvky v dubovém dekoru Puccini přinese do vašeho interiéru příjemnou domácí... celý popis>
Třídveřová Šatní Skříň Includo
Značka: Möbelix
24 649 Kč
Ověřit dostupnost

Skříň s posuvnými dveřmi INCLUDO v elegantní pískové barvěs prvky v dubovém dekoru Puccini přinese do vašeho interiéru příjemnou domácí atmosféru. VnitřníT-rozdělovač nabízí mnoho úložných možností pro oděvy, ložní prádlo avšechny ostatní věci, které je třeba uskladnit. Ve této skříni o rozměrech cca 336 x 222 x 68 cm (Š / V / H) najdete 3 závěsné tyče na šaty, saka, halenky, kalhoty a jiné. 10 polic (4 pevné, 6 nastavitelných)nabízí dostatek úložného prostoru pro trička a svetry. Malé věci jakospodní prádlo, ponožky a opasky najdou dobré místo v 2 spodníchzásuvkách, ukrytých za posuvnými dveřmi. Díky úspěšnému uspořádáníinteriéru tato šatní skříň „Made in Germany“ zajišťuje okamžitý přehled apořádek ve vašem šatníku. 2 ze 3 posuvných dveří jsou s hladkým chodem. Také dvě zásuvky disponují systémem Soft-close,čili zavírání bude extra jemné a tiché. Vyberte si dvoudveřovou skříň sposuvnými dveřmi INCLUDO a těšte se na praktický nábytek v modernímdesignu! Nejdůležitější informace:
Neodolatelný výrobek jde sehnat prostě tu na stránkách zařazený v sekci šatní skříně s posuvnými dvěřmi. Nyní můžete najít zlevněné výrobky z této rubriky snadno online. To však není všechno, u nás toho najdete mnohem více. Prozkoumejte u nás také další zboží od výrobce Möbelix. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi oblíbený produkt Třídveřová Šatní Skříň Includo, Písková / Dub od odblíbeného výrobce Möbelix máte možnost koupit právě teď téměř zdarma! Levně za cenu 24 649 Kč.