Tv- Skříňka Fernso Š: 95 Cm Černá Vysoký Lesk

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Praktická skříňka na TV nesmí chybět v žádné obýváku. Oceníte odkládací prostor schovaný za... celý popis>
Tv- Skříňka Fernso Š: 95 Cm Černá Vysoký Lesk
Značka: Möbelix
3 199 Kč
Ověřit dostupnost

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Praktická skříňka na TV nesmí chybět v žádné obýváku. Oceníte odkládací prostor schovaný za vyklápěcími dvířky. Vyniká rovnými líniemi a svým neutrálním vzhledem se hodí do každého interiéru. Vyberte si barvu, která se Vám bude nejvíce líbit. Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy, z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Doručení je prostřednictvím spediční firmy. Následně Vás bude o termínu doručení kontaktovat kurýr, aby dohodl přesné datum doručení. Informace o balíku: • Velikost balíčku : ca. 100x 45,5x 6,5cm (d x š x v) • Váha balíčku: ca. 23,4kg Upozornění: Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete pouze přes e-sh Ve slevě výrobek Tv- Skříňka Fernso Š: 95 Cm Černá Vysoký Lesk najdete snadno tu na našem webu ve známé rubrice tv a audio stolky! Nyní si můžete vybrat podobné produkty z této sekce za nejlepší ceny! To není vše, náš sortiment je široký! Máme v nabídce také více produktů značky Möbelix. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a oblíbený výrobek Tv- Skříňka Fernso Š: 95 Cm Černá Vysoký Lesk od značky se zárukou kvality Möbelix jde pořídit aktuálně skutečně výhodně. Aktuálně v akci za 3 199 Kč.