Tv-skrinka Lowina Š: 95 Cm Bílá

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Praktická skříňka na TV nesmí chybět v žádné obýváku. Oceníte odkládací prostor schovaný za dvířky a... více informací »
Tv-skrinka Lowina Š: 95 Cm Bílá
Značka: Möbelix
2 499 Kč
Ověřit dostupnost
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Praktická skříňka na TV nesmí chybět v žádné obýváku. Oceníte odkládací prostor schovaný za dvířky a...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Praktická skříňka na TV nesmí chybět v žádné obýváku. Oceníte odkládací prostor schovaný za dvířky a také dve otevřené police na další přehrávače. Svým neutrálním vzhledem se hodí do každého interiéru. Vyberte si barvu, která se Vám bude nejvíce líbit. Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy, z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Doručení je prostřednictvím spediční firmy. Následně Vás bude o termínu doručení kontaktovat kurýr, aby dohodl přesné datum doručení. Informace o balíku: • Velikost balíčku : ca. 100x 45,5x 6,5cm (d x š x v) • Váha balíčku: ca. 23,4kg Upozornění: Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přesVýjimečný výrobek je k dispozici bez problémů u nás umístěný v rubrice tv a audio stolky. Nyní můžete najít akční produkty ve zmiňované kategorii za super peníze! V očích zákazníků popupární značka Möbelix má v nabídce kvalitní výrobky A to ještě není vše! Přichystali jsme toho pro vás více, u nás v nabídce najdete další prověřené kousky od dodavatele Möbelix. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a kvalitní produkt Tv-skrinka Lowina Š: 95 Cm Bílá od top výrobce Möbelix najdete na našich stránkách nyní za výborné peníze. Aktuálně výhodně za 2 499 Kč.