Úchytka Unit

Díky této kulaté plastové rukojeti hliníkové barvy zajistíte snadné otevření a zavření skříně UNIT. Měří přibližně 2,4 x 2,4 x 2,2 cm... více informací »
Úchytka Unit
Značka: Möbelix
29 Kč
Ověřit dostupnost
Díky této kulaté plastové rukojeti hliníkové barvy zajistíte snadné otevření a zavření skříně UNIT. Měří přibližně 2,4 x 2,4 x 2,2 cm...

Díky této kulaté plastové rukojeti hliníkové barvy zajistíte snadné otevření a zavření skříně UNIT. Měří přibližně 2,4 x 2,4 x 2,2 cm (Š/V/H) a skříni dodává krásný, harmonický přízvuk, který vizuálně doplní váš šatník. K dispozici je i v jiných provedeních. Navrhněte si svůj šatník s exkluzivním šatním programem OMBRA UNIT podle potřeby. Vyberte si z různých prvků a barev přesně podle vašeho přání a najděte optimální řešení pro celou vaši kolekci oblečení.   Nejdůležitější informace:
Hodně povedený produkt Úchytka Unit lze sehnat právě teď tu na našich stránkách zařazený v rubrice příslušenství ke skříním. Podívejte se na nové produkty z této známé kategorie snadno online! Významná značka Möbelix dlouhodobě poskytuje vysoce kvalitní produkty. A tady je důkaz.

Tento žádaný produkt Úchytka Unit od našeho předního výrobce Möbelix lze koupit aktuálně na našich stránkách za mimořádně nízkou cenu. Zrovna nyní za cenu 29 Kč.