Umelá Kožešina Sabrina, 60/90cm

Dopřejte svému interiéru romantický vzhled s umělou ovčí kožešinou ze 100 % polyesteru a užijte si naboso její měkký povrch -... více informací »
Umelá Kožešina Sabrina
Značka: Möbelix
499 Kč
Ověřit dostupnost
Dopřejte svému interiéru romantický vzhled s umělou ovčí kožešinou ze 100 % polyesteru a užijte si naboso její měkký povrch -...

Dopřejte svému interiéru romantický vzhled s umělou ovčí kožešinou ze 100 % polyesteru a užijte si naboso její měkký povrch – s výškou vlasu asi 20 mm! Kožešina je obzvláště nenáročná na péči, a o rozměrech přibližně 60 x 90 cm (Š / D) je tato umělá kožešina bílo-zelené barvy vhodná i pro podlahové topení. Pokud se zašpiní, je možné ji prát v pračce do 30 °C.Tento kvalitní a žádaný produkt Umelá Kožešina Sabrina, 60/90cm seženete pohodlně tady na našich stránkách v populární rubrice koberce a rohožky! Nyní pořídíte ještě podobné kousky ve zmiňované kategorii za akční cenu. Populární dodavatel Möbelix má v nabídce vysoce kvalitní výrobky. Nebojte, v nabídce toho máme víc, prozkoumejte u nás taky další skvělé zboží od dodavatele Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento neodolatelný výrobek Umelá Kožešina Sabrina, 60/90cm od dodavatele se skvělou pověstí Möbelix snadno můžete získat v naší internetové nabídce opravdu levně! Právě nyní za skvělou cenu 499 Kč.