Velká Pohovka Garcia

Velká značková pohovka GARCIA ve světle šedém provedení není příliš široká, ale je extrémně pohodlná. S rozměry 248 x 90 x 103 cm (Š x V... více informací »
Velká Pohovka Garcia
Značka: Möbelix
15 999 Kč
Ověřit dostupnost
Velká značková pohovka GARCIA ve světle šedém provedení není příliš široká, ale je extrémně pohodlná. S rozměry 248 x 90 x 103 cm (Š x V...

Velká značková pohovka GARCIA ve světle šedém provedení není příliš široká, ale je extrémně pohodlná. S rozměry 248 x 90 x 103 cm (Š x V x H) vám zajistí maximální komfort při sezení, stejně tak i čalounění s pružinovým jádrem a kvalitní pěnou. Pohovka se svým elegantním vhledem hodí do každého interiéru a dodává pokoji útulnou atmosféru. Je rozkládací, takže z ní během okamžiku uděláte pohodlné lůžko o rozměrech 200 x 148 cm (Š x D). Praktický postelový box poslouží zejména tehdy, když potřebujete odložit lůžkoviny. Poznámka: V každé prodejně Möbelix jsou vám k dispozici vzorníky látek, ze kterých si můžete za příplatek sestavit pohovku podle svých představ! Vybrat si můžete z různých barev a druhů látek. Naši prodejci se těší na vaši návštěvu! Ve slevě tento výrobek Velká Pohovka Garcia lze zakoupit bez problémů tu v oblíbené rubrice pohovky. Vyhledejte si parádní výrobky z této populární sekce za báječnou cenu. Náš sortiment je ale široký, u nás v nabídce najdete více skvělých produktů od dodavatele Möbelix. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Vynikající výrobek Velká Pohovka Garcia od top výrobce Möbelix je k získání zde nyní ve slevě! Aktuálně za 15 999 Kč.