Velká Pohovka Surf

Atraktivní velká pohovka SURF nejen že upoutá pozornost, ale je také neuvěřitelně pohodlná. Třímístná pohovka o rozměrech cca 244 x 62 x 117 cm... více informací »
Velká Pohovka Surf
Značka: Möbelix
19 999 Kč
Ověřit dostupnost
Atraktivní velká pohovka SURF nejen že upoutá pozornost, ale je také neuvěřitelně pohodlná. Třímístná pohovka o rozměrech cca 244 x 62 x 117 cm...

Atraktivní velká pohovka SURF nejen že upoutá pozornost, ale je také neuvěřitelně pohodlná. Třímístná pohovka o rozměrech cca 244 x 62 x 117 cm (Š x V x H) s výškou sedu 41 cm, zaujme elegantní černou barvou, která rozzáří váš obývací pokoj. Tři dekorační polštáře ve stylové šedé barvě, které jsou součástí dodávky, tvoří skvělý kontrast – stejně jako nohy z pravého dřeva. Kvalitní potah z tkané látky z mikrovlákna je extrémně odolný. Čtyři zádové polštáře, pohodlné pěnové polstrování, pružinový systém, široké područky na levé a pravé straně zajišťují pohodlné sezení.

Unikátní produkt Velká Pohovka Surf od spolehlivé značky Möbelix lze nakoupit zde nyní extra se slevou! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 19 999 Kč.