Velká Rozkládací Pohovka Garcia Červená

Velká značková pohovka GARCIA v červené barvě není příliš široká, ale je extrémně pohodlná. S rozměry 248 x 90 x 103 cm (Š x V x H) vám... více informací »
Velká Rozkládací Pohovka Garcia Červená
Značka: Möbelix
12 749 Kč
Ověřit dostupnost
Velká značková pohovka GARCIA v červené barvě není příliš široká, ale je extrémně pohodlná. S rozměry 248 x 90 x 103 cm (Š x V x H) vám...

Velká značková pohovka GARCIA v červené barvě není příliš široká, ale je extrémně pohodlná. S rozměry 248 x 90 x 103 cm (Š x V x H) vám zajistí maximální komfort při sezení, stejně tak i čalounění s pružinovým jádrem a kvalitní pěnou. Pohovka se svým elegantním vhledem hodí do každého interiéru a dodává pokoji útulnou atmosféru. Je rozkládací, takže z ní během okamžiku uděláte pohodlné lůžko o rozměrech 200 x 148 cm (Š x D). Praktický postelový box poslouží zejména tehdy, když potřebujete odložit lůžkoviny. Poznámka: V každé prodejně Möbelix jsou vám k dispozici vzorníky látek, ze kterých si můžete za příplatek sestavit pohovku podle svých představ! Vybrat si můžete z různých barev a druhů látek. Naši prodejci se těší na vaši návštěvu!
Výjimečný a žádaný kus Velká Rozkládací Pohovka Garcia Červená seženete v pohodě tu na našem webu ve známé kategorii pohovky. Nyní pořídíte unikátní produkty ve zmíněné rubrice za parádní cenu. Tato značka Möbelix svým zákazníkům nabízí špičkový sortiment. Udělejte si radost.

Zlevněný produkt Velká Rozkládací Pohovka Garcia Červená od známé kvalitní značky Möbelix jednoduše najdete tady a teď právě v akci. Akční ceny již od 12 749 Kč.