Vitrína Avensis New

Vitrína AVENSIS NEW od LUCA BESSONI má rozměry cca 60 x 205,7 x 37,1 cm (Š x V x H), je vybavena dvěma výškově nastavitelnými policemi, z nichž jedna... více informací »
Vitrína Avensis New
Značka: Möbelix
3 839 Kč
Ověřit dostupnost
Vitrína AVENSIS NEW od LUCA BESSONI má rozměry cca 60 x 205,7 x 37,1 cm (Š x V x H), je vybavena dvěma výškově nastavitelnými policemi, z nichž jedna...

Vitrína AVENSIS NEW od LUCA BESSONI má rozměry cca 60 x 205,7 x 37,1 cm (Š x V x H), je vybavena dvěma výškově nastavitelnými policemi, z nichž jedna je podsvícená LED světlem. Nachází se za průhlednou vložkou otočných dveří, takže je ideální pro vystavení dekorativních předmětů. Druhá police se nachází pod dalšími, spodními dvířky. K dispozici je i jedna zásuvka se systémem měkkého zavírání. Série nábytku AVENSIS NEW se vyznačuje kvalitou a elegantním vzhledem v barvě dub Kraft dark. Vybrané bílé akcenty ve vysokém lesku doladí celkový design. Melaminový povrch zajišťuje dlouhou životnost nábytku v pěkném vzhledu. Vybírejte z široké nabídky nábytku AVENSIS a AVENSIS NEW, ať už do obývacího pokoje a jídelny, koupelny, předsíně nebo ložnice!
Často hledaný kus lze sehnat snadno na našem webu ve známé sekci vitríny! Získejte jiné kousky z této rubriky ve výprodejové akci!

Unikátní a žádaný produkt Vitrína Avensis New od známé značky Möbelix jde sehnat u nás nyní skutečně levně! V současnosti pořídíte za cenu 3 839 Kč.
Další produkty z kategorie Vitríny