Vitrína Industry

Rustikální vitrína INDUSTRY je vyrobena z mangového masivního dřeva. Zapůsobí na vás především svým robustním vzhledem a nóbl designem. Povrch... celý popis>
Vitrína Industry
Značka: Möbelix
16 999 Kč
Ověřit dostupnost

Rustikální vitrína INDUSTRY je vyrobena z mangového masivního dřeva. Zapůsobí na vás především svým robustním vzhledem a nóbl designem. Povrch vitríny je zajímavý tím, že dřevo je kouřového vzhledu. S velkorysými rozměry 100 x 80 x 42 cm (Š x V x H) a s oboustrannými dvířky vám vitrína umožní flexibilní umístění. Disponuje také 2 zásuvkami, které nabízí praktický úložný prostor. Vitrína se stylem a charakterem. Kombinujte různé typy ze série programu INDUSTRY z masivního dřeva a dizajnujte váš obývací pokoj dle vašich potřeb.
Akční a ve slevě kus Vitrína Industry seženete aktuálně tady na našem webu v rubrice vitríny. Mrkněte na jiné produkty z naší rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu. U zákazníků oblíbený výrobce Möbelix má na skladě kvalitní produkty. To ale není vše, u nás toho najdete mnohem více. Máme v nabídce ovšem další kousky značky Möbelix. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Exkluzivní produkt Vitrína Industry od dodavatele zboží Möbelix naleznete teď trvale výhodně! Nyní pořídíte za super cenu 16 999 Kč.