Vitrína Kea

Jednoduchá a praktická vitrína KEA černé barvy se přizpůsobí každé domácnosti. Za dvěma prosklenými dvířky z tvrzeného skla... více informací »
Vitrína Kea
Značka: Möbelix
5 499 Kč
Ověřit dostupnost
Jednoduchá a praktická vitrína KEA černé barvy se přizpůsobí každé domácnosti. Za dvěma prosklenými dvířky z tvrzeného skla...

Jednoduchá a praktická vitrína KEA černé barvy se přizpůsobí každé domácnosti. Za dvěma prosklenými dvířky z tvrzeného skla nabízí úložný prostor a řád v moderním a elegantním formátu. Vitrína je vyrobena z oceli, má rozměry cca 70 x 180 x 35 cm (Š x V x H) a dvě výškově nastavitelné police, které rozdělují prostor do tří složek, ve kterých skvěle vynikne nádobí, dekorace nebo knihy. Vitrína nabízí ještě jednu otevřenou polici ve spodní části. Každou z polic lze zatížit maximálně deseti kilogramy. Celkově má vitrína nosnost 40 kilogramů. Kvalitní produkt můžete pořídit právě teď tu na stránkách umístěný v rubrice vitríny! Nyní získáte ještě ostatní kousky ve zmíněné kategorii za rozumné peníze. To však není vše, máme toho více! Máme v nabídce také další kvalitní produkty od dodavatele Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento nejprodávanější výrobek Vitrína Kea od dodavatele kvalitních produktů Möbelix k dostání tady teď právě ve výhodné akci. Aktuálně za 5 499 Kč.