Vitrína Malta

Vitrína MALTA vyrobená v dekoru světlého betonu a čela v bílém vysokém lesku vytvoří ve vašem domově moderní prostředí. Trendy barevná... více informací »
Vitrína Malta
Značka: Möbelix
7 199 Kč
Ověřit dostupnost
Vitrína MALTA vyrobená v dekoru světlého betonu a čela v bílém vysokém lesku vytvoří ve vašem domově moderní prostředí. Trendy barevná...

Vitrína MALTA vyrobená v dekoru světlého betonu a čela v bílém vysokém lesku vytvoří ve vašem domově moderní prostředí. Trendy barevná kombinace vyzařuje přirozenou svěžest a oživí každý pokoj. Vitrína o rozměrech cca 64 x 197 x 35 cm (Š x V x H) má elegantní prosklená dvířka, za kterými jsou dekorativně vyskládány vaše nejkrásnější doplňky. Elegantní vitrínu stylově završuje integrované LED osvětlení.   Náš tip: Atraktivní pokojový program MALTA vám nabízí různé designy vitrín, TV stolky, příborníky a nástěnné police. Nebojte se kombinovat! Tento diskontní produkt Vitrína Malta je k sehnání rovnou tady na našem webu zařazený v sekci vitríny. Nyní můžete koupit kvalitní zboží ve zmiňované sekci za výhodnou cenu.

Neodolatelný produkt Vitrína Malta originál od výrobce Möbelix pohodlně získáte tady teď za báječnou cenu. Zrovna nyní za cenu 7 199 Kč.