Vitrína Mariella

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Vitrína MARIELLA v bílé, světle hnědé a černé barvě spojuje přímočarost s útulností... více informací »
Vitrína Mariella
Značka: Möbelix
7 199 Kč
Ověřit dostupnost
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Vitrína MARIELLA v bílé, světle hnědé a černé barvě spojuje přímočarost s útulností...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Vitrína MARIELLA v bílé, světle hnědé a černé barvě spojuje přímočarost s útulností a stane se jistě atraktivním poutačem vašeho domova. Ve velké vitríně o rozměrech cca 80 x 120 x 30 cm (Š x V x H) vyrobené z MDF a pravého dřeva se vaše krásné nádobí i jednotlivé dekorační předměty předvedou v nejlepší kvalitě. Zásuvka nabízí další úložný prostor pro nejrůznější drobnosti. Kovové úchyty v černé barvě podtrhují kontrastní vzhled. Vitrína je vybavena 2 prosklenými otočnými dvířky, za kterými jsou 2 pevné police. MARIELLA svou barevností lehce zapadne do každého interiéru!   

Tento vynikající výrobek Vitrína Mariella od populární značky Möbelix můžete pořídit v naší online nabídce za rozumné peníze! Aktuálně v akci od 7 199 Kč.