Vitrína Nature

Vitrína NATURE je se svým přírodním designem dekorativním poutačem. Dekor dřeva dubu Artisan s černými akcenty (včetně černých plastových... více informací »
Vitrína Nature
Značka: Möbelix
7 999 Kč
Ověřit dostupnost
Vitrína NATURE je se svým přírodním designem dekorativním poutačem. Dekor dřeva dubu Artisan s černými akcenty (včetně černých plastových...

Vitrína NATURE je se svým přírodním designem dekorativním poutačem. Dekor dřeva dubu Artisan s černými akcenty (včetně černých plastových rukojetí) vytváří atraktivní kontrast. Dva skleněné prvky s LED osvětlením, které jsou zakomponovány do otočných dveří, jsou také velmi zdařilé. Navíc úložný prostor v prosklené části efektivně využijete na oblíbené dekorativní předměty. Celkem má model rozměry cca 95 x 199,5 x 42 cm (Š x V x H) a deset nastavitelných polic. S vitrínou NATURE vytvoříte ideální místo pro vaše dekorační předměty – zároveň také umístíte moderní poutač do vaší jídelny nebo obývacího pokoje.

Akční produkt Vitrína Nature od oblíbené značky se zárukou kvality Möbelix pohodlně dostanete v naší aktuální nabídce trvale výhodně. Výhodně za skvělou cenu 7 999 Kč.