Vitrína Nyon

Tato vysoká vitrína zaujme svým nadčasovým vzhledem s jasnými liniemi. Stane se praktickým poutačem vašeho domova, neboť disponuje i velkým... více informací »
Vitrína Nyon
Značka: Möbelix
5 499 Kč
Ověřit dostupnost
Tato vysoká vitrína zaujme svým nadčasovým vzhledem s jasnými liniemi. Stane se praktickým poutačem vašeho domova, neboť disponuje i velkým...

Tato vysoká vitrína zaujme svým nadčasovým vzhledem s jasnými liniemi. Stane se praktickým poutačem vašeho domova, neboť disponuje i velkým úložným prostorem. Vitrína o rozměrech přibližně 89 x 138,1 x 40,5 cm (Š x V x H) obsahuje celkem 6 nastavitelných polic za dvěma otočnými dvířky s tlumeným dovíráním. Levá dvířka vizuálně zvýrazňuje prvek z tvrzeného barevného skla. Díky integrovanému LED osvětlení zde můžete prezentovat dekorativní předměty. Nábytek je vyroben z materiálu na bázi dřeva. Kombinuje dekor dubu s prvky z černého plastu a je potažen melaminovou pryskyřicí pro větší odolnost povrchu. Rukojeť u dvířek i nožičky mají také černou barvu. Tato vitrína je součástí nábytkové série do obývacího pokoje NYON. Vybírejte a kombinujte jednotlivé kousky, a vytvořte si tak místnost  jednotném designu!
Hodně povedený produkt Vitrína Nyon máte možnost najít teď na stránkách v oblíbené kategorii vitríny! Připravili jsme pro vás akční zboží z této známé rubriky za výhodné peníze! Známá značka Möbelix vám poskytuje velmi kvalitní výrobky Nabídka platí do vyprodání zásob! U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce více produktů od výrobce Möbelix. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Super kousek Vitrína Nyon od výrobce Möbelix jde koupit tady teď opravdu levně! Teď v akci 5 499 Kč.