Vnitřní Zásuvky Universal

Zásuvková vložka BENSHEIM s 2 zásuvkami vytváří dodatečné možnosti uložení ve vašem šatníku. Spodní prádlo, ponožky a příslušenství je... celý popis>
Vnitřní Zásuvky Universal
Značka: Möbelix
2 039 Kč
Ověřit dostupnost

Zásuvková vložka BENSHEIM s 2 zásuvkami vytváří dodatečné možnosti uložení ve vašem šatníku. Spodní prádlo, ponožky a příslušenství je možné uložit v tomto zásuvkovém prostoru o rozměrech 88 x 39 x 45 cm (Š / V / H). Zásuvné prvky jsou vyrobeny ze dřeva, přičemž dekor ve struktuře lnu dodává nábytku domácký charakter. Vychutnejte si ještě praktičtější úložný prostor se zásuvkovým modulem BENSHEIM! Kvalitní a oblíbený produkt Vnitřní Zásuvky Universal pořídíte nyní tu na webu ve známé sekci příslušenství ke skříním. Nyní pořídíte ještě jiné kusy z této známé kategorie za internetové ceny. Nebojte, máme toho více, podívejte se také na další prověřené zboží značky Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významná značka Möbelix pro vás vyrábí top sortiment Nakupujte výhoděn u nás.

Oblíbený výrobek Vnitřní Zásuvky Universal od oblíbené značky Möbelix můžete nakoupit tady teď právě v bezva akci. Akční cena již od 2 039 Kč.