Vyklápěcí Botník Samo Dub Sonoma

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Dodání je zdarma. Tento skvělý vyklápěcí botník boduje přímým vzhledem s dřevěným dekorem. Asi 85 x... více informací »
Vyklápěcí Botník Samo Dub Sonoma
Značka: Möbelix
3 499 Kč
Ověřit dostupnost
Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Dodání je zdarma. Tento skvělý vyklápěcí botník boduje přímým vzhledem s dřevěným dekorem. Asi 85 x...

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Dodání je zdarma. Tento skvělý vyklápěcí botník boduje přímým vzhledem s dřevěným dekorem. Asi 85 x 93 x 24 cm (Š x V x H) velká skříňka do předsíně je vyrobena z MDF s dekorem dub sonoma a nabízí prostor pro 12 párů bot ve dvou vyklápěcích složkách s úchytkami stříbrné barvy. Má také integrovaný otevřený regál se třemi praktickými přihrádkami. Šetří místo, ale nabízí dva kusy nábytku v jednom: skříňku na boty i praktický regál!  Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE, a zároveň je to zboží s doručením formou dropshipping. Co to pro Vás znamená? (Dropshipping) – rychlejší doručení – zboží jde přímo od dodavatele k Vám a ne z našich skladů nebo prodejen, z důvodu, abychom Vám toto zboží mohli nabídnout levněji   Nicméně pokud si budete přát zboží vrátit nebo reklamovat, zboží je nutné poslat dobře zabalený od Vás přímo k dodavateli, nakolik se zboží v našich prodejnách nenachází.  Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce spediční firmou. Speditér zbož&
Exkluzivní produkt Vyklápěcí Botník Samo Dub Sonoma můžete sehnat pohodlně tady u nás v rubrice botníky a regály. Vyberte si skvělé kusy z této kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu. Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce další produkty od dodavatele Möbelix. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Neodolatelný kus Vyklápěcí Botník Samo Dub Sonoma od značky se zárukou kvality Möbelix jednoduše můžete pořídit tady teď právě ve výhodné akci! Levně za cenu 3 499 Kč.