Vyklápěcí Botník Wl5.828 Dub Sonoma

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Moderní výklopný botník zaujme svou jednoduchostí a elegancí, díky kterým vytvoří ve vaší domácnosti... více informací »
Vyklápěcí Botník Wl5.828 Dub Sonoma
Značka: Möbelix
5 499 Kč
Ověřit dostupnost
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Moderní výklopný botník zaujme svou jednoduchostí a elegancí, díky kterým vytvoří ve vaší domácnosti...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Moderní výklopný botník zaujme svou jednoduchostí a elegancí, díky kterým vytvoří ve vaší domácnosti útulnou atmosféru. Nábytek o rozměrech přibližně 120 x 81 x 24 cm (Š x V x H) je vyroben z MDF v dekoru dubu Sonoma a disponuje čtyřmi výklopnými přihrádkami pro cca 24 párů bot. Každá přihrádka obsahuje přibližně 55 cm širokou nastavitelnou polici, kterou lze zatížit maximálně 5 kg. Eleganci tohoto úložného nábytku podtrhuje sladění s kovovými rukojeťmi ve stříbrné barvě a prezentační plocha pro dekorativní předměty, již nabízí vrchní police botníku. Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce spediční firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy; z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Doručení provádí spediční firma. O termínu dodávky zboží Vás bude informovat kurýr, se kterým se domluvíte na přesném datu. Upozornění: Toto zboží se nenachází v našich prodejnách. Objednat si jej můžete pouze přes e-shop Möbelix.

Kvalitní a oblíbený výrobek Vyklápěcí Botník Wl5.828 Dub Sonoma od značky s dlouholetou historií Möbelix je k sehnání v naší internetové nabídce pořád výhodně. Teď v akci 5 499 Kč.