Vyklápěcí Postel Juist Horizontální 90x200cm

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Řešíte problém jak umístit nábytek, protože pokoje nejsou dostatečně veliké? Máme pro Vás úžasně... celý popis>
Vyklápěcí Postel Juist Horizontální 90x200cm
Značka: Möbelix
12 999 Kč
Ověřit dostupnost

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Řešíte problém jak umístit nábytek, protože pokoje nejsou dostatečně veliké? Máme pro Vás úžasně řešení! Nová série vyklápěcích postelí Vam určitě pomůže tento problém vyřešit. Postel ze série JUIST je velkorysá plochou lůžka ale zároveň Vám ve složeném stavu zabere minimum místa. Je ideální i do hosťovských a dětských pokojů. Do postele je vhodný matrace s výškou max. 18,5cm a váhou od 9-13 kg. Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes internet nebo na každé prodejně. Často hledaný produkt Vyklápěcí Postel Juist Horizontální 90x200cm naleznete právě tady u nás ve známé rubrice jednolůžkové postele. Nyní můžete získat ještě ostatní zboží z této kategorie v bezva akci! Oblíbená značka Möbelix svým zákazníkům dodává kvalitní zboží A to je teprve začátek!

Neodolatelný produkt Vyklápěcí Postel Juist Horizontální 90x200cm od výrobce s mnohaletou tradicí Möbelix jednoduše seženete bezpečně online za skvělou cenu! V akci za cenu 12 999 Kč.