Vyklápěcí Postel Juist Vertikální 90x200cm

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Řešíte problém jak umístit nábytek, protože pokoje nejsou dostatečně veliké? Máme pro Vás úžasně... více informací »
Vyklápěcí Postel Juist Vertikální 90x200cm
Značka: Möbelix
15 999 Kč
Ověřit dostupnost
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Řešíte problém jak umístit nábytek, protože pokoje nejsou dostatečně veliké? Máme pro Vás úžasně...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Řešíte problém jak umístit nábytek, protože pokoje nejsou dostatečně veliké? Máme pro Vás úžasně řešení! Nová série vyklápěcích postelí Vam určitě pomůže tento problém vyřešit. Postel ze série JUIST je velkorysá plochou lůžka ale zároveň Vám ve složeném stavu zabere minimum místa. Je ideální i do vybavení a dětských pokojů. Do postele je vhodná matrace s výškou max. 18,5cm a váhou 9-13kg. Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes internet nebo na každé prodejně.
Kvalitní a oblíbený produkt máte možnost najít snadno tu na našem webu zařazený v kategorii jednolůžkové postele! Prozkoumejte kvalitní výrobky z této kategorie za výhodné peníze! To ovšem není všechno, naše nabídka je široká! Máme v nabídce také více produktů od dodavatele Möbelix. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný a žádaný výrobek Vyklápěcí Postel Juist Vertikální 90x200cm od skvělé a známé značky Möbelix naleznete zde nyní za mimořádně nízkou cenu! Ceny již od 15 999 Kč.