Vysoká Komoda Harvey

Velká komoda HARVEY s jedinečným designem se stane výrazným prvkem ve vašem interiéru.  Autentický dekor dubu ARTISAN vkusně... více informací »
Vysoká Komoda Harvey
Značka: Möbelix
9 499 Kč
Ověřit dostupnost
Velká komoda HARVEY s jedinečným designem se stane výrazným prvkem ve vašem interiéru.  Autentický dekor dubu ARTISAN vkusně...

Velká komoda HARVEY s jedinečným designem se stane výrazným prvkem ve vašem interiéru.  Autentický dekor dubu ARTISAN vkusně doplňují antracitově šedé rámečky a lišty úchytek. Čtyři nastavitelné police se skrývají za dvěma velkými otočnými dveřmi. Skříň má také dva šuplíky. Získáte tak dostatek úložného prostoru pro uložení knih, oblečení nebo jiných předmětů denní potřeby. Navíc velká otevřená přihrádka a devět malých přihrádek nabízí dostatek prostoru pro uložení vína. Odkládací plocha o šířce cca 160 cm může sloužit i jako polička na dekorativní předměty, rostliny nebo jiné krásné věci.

Tento výjimečný výrobek Vysoká Komoda Harvey od výrobce s mnohaletou tradicí Möbelix jednoduše najdete na našich stránkách nyní za neuvěřitelně výhodnou cenu. V současnosti pořídíte za cenu 9 499 Kč.