Vysoká Postel Tipsi Závěs Růžový

Bílá postel na hraní pro malé princezny Toto zboží je k dispozici pouze ONLINE. Dodání je zdarma. Pro spánek i hry - s touto dřevěnou palandou... celý popis>
Vysoká Postel Tipsi Závěs Růžový
Značka: Möbelix
8 799 Kč
Ověřit dostupnost

Bílá postel na hraní pro malé princezny Toto zboží je k dispozici pouze ONLINE. Dodání je zdarma. Pro spánek i hry – s touto dřevěnou palandou pro děti je pro obojí vytvořen optimální základ. Na vrch postele se dá vyšplhat po centrálně umístěném žebříku. Lůžko, které lze zatížit 80 kg, má rozměry cca 90 x 200 cm, kde mohou vaše děti nádherně a bezpečně snít i díky zábraně proti pádu. S celkovými rozměry cca 209 x 98 x 200 cm (Š/V/H) je postel TIPSI vyrobena z masivního bukového dřeva s bílým nátěrem, proto nabízí maximální stabilitu a vydrží opravdu dlouho. Prostor pod lůžkem lze využít ke hraní a odpočinku. Textilní závěsy, které tvoří útulný domeček s okny, jsou vyrobeny s láskyplným designem v růžové barvě. Malé princezny si zde přijdou na své! To ovšem není všechno, co tato postel nabízí. V případě potřeby lze patrovou postel předělat i na klasickou, nízkou postel. Dodávána je navíc se dvěma čely, takže si můžete vybrat ze dvou různých variant záhlaví (rovné a zaoblené). Pro postel je vhodný pouze rolovací rošt a matrace o rozměru 90 x 200 cm (nejsou součástí dodávky, ste Super výrobek lze pořídit aktuálně tady a teď na našem webu v sekci dětské postele. Najděte si ostatní produkty z této sekce jednoduše online. Přichystali jsme toho pro vás více, mrkněte také na další vybrané kousky od výrobce Möbelix. Najdete je níže na této stránce. Tento vyjímečný výrobce Möbelix dlouhodobě nabízí top zboží. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme.

Ve slevě výrobek Vysoká Postel Tipsi Závěs Růžový od značky s dlouholetou historií Möbelix jednoduše můžete najít v naší online nabídce za outletovou cenu. Teď za akční cenu 8 799 Kč.