Vyvýšená Postel Kasper Závěs Modrý

Hrací postel KASPER přináší zábavu a vzrušení do dětského pokoje. Toto zboží je k dispozici pouze ONLINE. Dodání je zdarma. ... více informací »
Vyvýšená Postel Kasper Závěs Modrý
Značka: Möbelix
9 799 Kč
Ověřit dostupnost
Hrací postel KASPER přináší zábavu a vzrušení do dětského pokoje. Toto zboží je k dispozici pouze ONLINE. Dodání je zdarma. ...

Hrací postel KASPER přináší zábavu a vzrušení do dětského pokoje. Toto zboží je k dispozici pouze ONLINE. Dodání je zdarma.    Všichni malí dobrodruhové si oblíbí tuto skvělou dětskou postýlku, vyrobenou z masivní borovice s bílým ochranným nátěrem. Při celkovém rozměru cca 206 x 217 x 195 cm (D x Š x V) je k dispozici nejen pohodlná horní lehací plocha asi 90 x 200 cm (Š x D) s ochranou proti pádu, ale i dostatek prostoru pro běhání, skrývání a hraní si. Hezký modrý závěs povzbudí vaše děti k nápadité hře – budou zaneprázdněny hrami a zažijí spoustu dobrodružství i se sourozenci a kamarády. Zatímco na vrchní lůžko postele lze snadno a bezpečně vylézt po žebříku, pro cestu zpět na zem je dobrou volbou zábavná skluzavka, která vychází z hradní věže. Tak zábavné! S touto všestrannou dětskou postýlkou se všem dětem splní sny! Vhodné pro děti od 6 let. Matrace, rošt, lůžkoviny a vyobrazené dekorace a doplňky nejsou součástí balení. Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE, a zároveň je to zboží s doručením formou dropshipping. Co to pro Vás znamená? (Dropshipping) < Tento levný produkt je k dostání ještě tady a teď na našem webu ve známé kategorii dětské postele. Mrkněte na zcela nové produkty z této populární sekce za parádní cenu! Máme toho více, prozkoumejte u nás taky více skvělých kousků od výrobce Möbelix. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Významný dodavatel Möbelix dlouhodobě dodává kvalitní zboží. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí!

Nejprodávanější kus Vyvýšená Postel Kasper Závěs Modrý od výrobce s mnohaletou tradicí Möbelix je k dispozici právě dnes skutečně levně! Nyní pořídíte za super cenu 9 799 Kč.