Vyvýšená Postel Kasper Závěs Růžový

Hrací postel KASPER přináší zábavu a vzrušení do dětského pokoje. Toto zboží je k dispozici pouze ONLINE. Dodání je zdarma. ... více informací »
Vyvýšená Postel Kasper Záves Růžový
Značka: Möbelix
9 799 Kč
Ověřit dostupnost
Hrací postel KASPER přináší zábavu a vzrušení do dětského pokoje. Toto zboží je k dispozici pouze ONLINE. Dodání je zdarma. ...

Hrací postel KASPER přináší zábavu a vzrušení do dětského pokoje. Toto zboží je k dispozici pouze ONLINE. Dodání je zdarma.     Všechny malé princezny si oblíbí tuto skvělou dětskou postýlku, vyrobenou z masivní borovice s bílým ochranným nátěrem. Při celkovém rozměru cca 206 x 217 x 195 cm (D x Š x V) je k dispozici nejen pohodlná horní lehací plocha asi 90 x 200 cm (Š x D) s ochranou proti pádu, ale i dostatek prostoru pro běhání, skrývání a hraní si. Hezký růžový závěs povzbudí vaše děti k nápadité hře – budou zaneprázdněny hrami a zažijí spoustu dobrodružství i se sourozenci a kamarády. Zatímco na vrchní lůžko postele lze snadno a bezpečně vylézt po žebříku, pro cestu zpět na zem je dobrou volbou zábavná skluzavka, která vychází z hradní věže. Tak zábavné! S touto všestrannou dětskou postýlkou se všem dětem splní sny! Vhodné pro děti od 6 let. Matrace, rošt, lůžkoviny a vyobrazené dekorace a doplňky nejsou součástí balení. Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE, a zároveň je to zboží s doručením formou dropshipping. Co to pro Vás znamená? (Dropshipping)Designový produkt Vyvýšená Postel Kasper Závěs Růžový můžete dostat prostě tady na našem webu ve známé kategorii dětské postele. Podívejte se na oblíbené výrobky z této oblíbené kategorie za výhodné peníze.

Kvalitní a levný produkt Vyvýšená Postel Kasper Záves Růžový od známého dodavatele Möbelix jednoduše můžete sehnat právě teď v nabídce se slevou! Právě teď jen za 9 799 Kč.